Je nám jasné, že dříve než se zaregistruješ, máš spoustu otázek. Tady jsou nejčastější z nich.

Kdy můžu na postoupit mezi pokročilé?
U BJJ pro postup mezi pokročilé je nutné absolvovat alespoň 50% docházky, tzn. 13 lekcí z 25. Těchto 25 lekcí zvládneš už za 2-3 měsíce (v závislosti na pobočce). MMA má tréninky spojené a trenér rozhoduje o tom, s kým budeš ve skupině trénovat. Na kondičním boxu jsou tréninky taktéž spojené, ale tady jde hlavně o kondiční stránku, takže po zvládnutí základů, které se naučíš hned na první lekci, trénuješ hned se všemi.

Je nějaká možnost dohnat zmeškané lekce?
Na konci prvního i druhého měsíce je o víkendu opakovací lekce pro BJJ, kde máš možnost chybějící látku dohnat.

Jaký je rozdíl mezi BJJ a MMA v tréninzích?
Zhruba 1/3 náplně je totožná. U BJJ se jde u technik více do hloubky a je kladen větší důraz na detaily. U MMA je to navíc celý striking (údery) a wrestling (zápas). MMA je mnohem více náročnější na kondičku.

Je možné chodit na více kurzů současně?
Ano, je to možné. Cena se již nemění.

Co s sebou na trénink?
Na první trénink se dostav 10 minut před zahájením tréninku, aby se stihly vyřídit veškeré formality. S sebou si vezmi světlé tričko, šortky, vodu na pití a ručník (po tréninku je možnost se osprchovat). Cvičí se sice na boso, ale pro přechod mezi šatnou, WC a tělocvičnou používáme každý vlastní přezůvky.

Kdy budou probíhat tréninky?
Rozpis tréninků má každá pobočka individuální. Jednoduše si vyhledej v sekci pobočky tu svou a tam najdeš veškeré info, jako je rozvrh, ceník, kontakt na trenéra a adresu.

Můžu se přijít podívat, jak takový trénink vypadá?
Ano, můžeš. Tréninky jsou volně přístupné pro veřejnost a můžeš se přijít podívat na jakýkoliv trénink, dokonce i na tréninky pokročilých.

Nikdy jsem necvičil, mám z toho strach. Videa vypadají drsně. Zvládnu to?
To, co je prezentováno na videích, je vrchol gladiátorství a tihle chlapi se to nenaučili za měsíc. Každý jednou začínal. Tréninky jsou maximálně bezpečné jako každý jiný sport. Není žádný důvod se obávat, či mít strach, že to člověk nezvládne. Proto máme kurz pro začátečníky a tak jako ve všem, i tady se jde krůček po krůčku. BJJ vyučujeme dokonce také pro děti od 3 let, takže opravdu není důvod k obavám. Naopak nejstaršímu účastníkovi bylo přes 50 let.

Kolik to stojí?
Standardní cena je 999 Kč za kalendářní měsíc a můžeš navštěvovat všechny kurzy ve všech našich pobočkách. Ale jsou tady i jiné možnosti. Kompletní ceník najdeš vždy na stránce dané pobočky.

Na tréninky již chodí jiný člen naší rodiny (sourozenec, dítě, rodič, …). Je možné si zakoupit nějakou rodinnou permanentku?
Ano, taková možnost tady je. Je nám jasné, že finanční rozpočet rodiny není nafukovací a proto je tady maximální částka, kterou u nás rodina měsíčně utratí. Ta částka je 1499 Kč měsíčně. To znamená, že na tuto rodinnou permanentku může kdokoliv z rodiny navštěvovat jakýkoliv námi nabízený kurz. Rodinou se rozumí společenství, které žije pod jednou střechou se společným příjmem. Takže to může být třeba i nesezdaný pár, ale musí spolu žít. Naopak to nejsou bratři, kteří již žijí každý někde jinde. Zkrátka jde o to, abychom ulehčili společnému rodinnému rozpočtu.

Chci se registrovat. Co mám pro to udělat?
Nejdříve si vyber, co chceš trénovat. Podle toho vyplň daný formulář. Po jeho vyplnění Ti přijde ihned automatický email s informacemi. Pokud Ti email nepřijde, vyplň registraci znovu, protože jsi pravděpodobně udělal chybu v emailu. Poslední týden před zahájením kurzu Ti pak přijde druhý email, kde dostaneš informace o prvním tréninku.

Mám kartu MULTISPORT. Musím se i tak registrovat?
Ano, musíš. Nicméně nebudeš nic platit. Namísto toho se na každém tréninku prokážeš touto kartou společně s dokladem totožnosti. Tato karta je akceptována v těchto pobočkách: Frýdek-Místek, Ostrava a Třinec a lze ji využít na jakýkoliv trénink.

Chci chodit na kondiční box. Musím se registrovat?
Ne, v tomto jediném případě se registrace neprovádí. Stačí kdykoliv přijít na trénink a nahlásit se trenérovi, že jsi tam poprvé.

Je registrace závazná?
Ano, je. Pokud se přihlásíš, počítáme s tím, že do kurzu nastoupíš. Nicméně se může stát, že nastanou nějaké okolnosti, které Ti v tom zabrání. V tom případě nás ihned o této skutečnosti informuj, abychom mohli uvolnit Tvoje místo někomu dalšímu.

Pokud se chceš registrovat, vyber si kurz:

brazilské jiu-jitsu
brazilské jiu-jitsu pro děti
MMA
kondiční box – registrace není třeba
tělocvik
kruhy

 

adminChci začít