FRÝDEK - MÍSTEK

 výměník Distep, Jiráskova 3320, Frýdek-Místek, 738 01

ROZVRH

O POBOČCE

 výměník Distep, Jiráskova 3320, Frýdek-Místek, 738 01

Frýdek-Místek je hlavní centrála českého Draculino týmu. Od roku 2009 se zde oficiálně věnujeme brazilskému jiu-jitsu a MMA. Děláme jak tradiční formu v kimonu (BJJ), tak moderní bez kimon (grappling). Mezi našimi kurzy naleznete i kondiční box a trénink pro zdraví a dlouhověkost nazvaný “tělocvik”. Tréninky jiu-jitsu jsou také pro děti od 4 let v různých věkových skupinách. Aktivně se účastníme zápasů v BJJ a grapplingu. Organizujeme mezinárodní turnaje v jiu-jitsu, semináře a kempy pro dospělé i pro děti. V našem týmu jsou jak závodníci, tak hobíci všech věkových skupin včetně žen. Trénují u nás celé rodiny za zvýhodněnou cenu.

JIU-JITSU

BJJ je způsob boje převážně na zemi bez použití úderů a kopů. Namísto toho se zde spoléhá na kontrolu oponenta, páky a škrcení. Vyhrává ten chytřejší a ne ten silnější, díky čemuž si BJJ vysloužilo přezdívku lidské šachy. S BJJ lze začít doslova v jakémkoliv věku. I přes to, že je zde mnoho k učení, je možné ovládnout všechny základní aspekty boje na zemi již po pár měsících.

GRAPPLING

Grappling je moderní verze jiu-jitsu, kdy se nepoužívá kimono. Boj je více dynamičtější a ve větší míře se zde útočí na nohy. Střetávají se zde jak vyznavači tradičního jiu-jitsu, tak MMA. Nicméně lze tento sport dělat úplně samostatně již od začátku. Oproti jiu-jitsu zde nejsou udělovány pásky.

JIU-JITSU PRO DĚTI

BJJ pro děti je rozděleno podle věkových skupin, které se rozlišují co 3 roky a to od 4 let až do 15 let. Byť je zde kladen největší důraz na obecný pohybový rozvoj, děti už i zde objevují kouzlo sportovního jiu-jitsu a sebeobrany. I ti nejmenší mohou závodit. Starší děti od 10 let se navíc účastní jiu-jitsu kempů pro děti, které děláme na Starých Hamrech. Děti od 13 let mají na výběr dokonce ze dvou časů. Děti se skrze boj učí disciplíně, respektu, vytrvalosti a pokoře.

KONDIČNÍ KICKBOX

81ABBF25-20CA-4688-9D00-1AD3D82B7F64

Kickbox je moderní způsob boje vycházející z tradičních strikerských bojových umění jako je taekwondo, karate či kungfu. Na rozdíl od boxu zde hraje největší roli práce nohou. Thai-box je tvrdý, ale kickbox je rychlý. A hlavně mnohem hravější a zábavnější pro nespočet různých variací kopů. Jeho mistrovské zvládnutí můžeme stále vidět i u některých gladiátorů v kleci. Ale nám jde o kondiční formu doplňující tréninky boxu.

KONDIČNÍ BOX

box

Box je nejstarší způsob boje mezi lidmi. Cílem je za pomoci úderů nad pás knockoutovat soupeře k zemi. Box má velmi malou škálu technik oproti jiným bojovým sportům. O to větší důraz je zde kladen na pohyb a načasování. Box je ze všech bojových sportů nejnáročnější na vytrvalost. Proto je to skvělá forma kondičního cvičení. Doplňkem jsou tréninky kickboxu.

TĚLOCVIK

Tělocvik je cvičení těla v kompletní podobě při minimalistickém úsilí. Síla celého těla včetně spodních končetin je důležitá pro kvalitní život zejména v pozdějším věku. Ohebnost nám zajistí plný rozsah pohybu. Dobrá stabilita je primární prevence proti nechtěným pádům. Zkrátka cílem této hodiny je zlepšení kvality života (a ne rekordy) se zaměřením na zdraví a dlouhověkost či konkrétní problém. Tudíž je to i pro dříve narozené. Kromě toho se zde dozvíte informace ohledně biohackingu (suplementace, stravování, spánek apod.). Člověk nepřestává cvičit, protože je starý. Člověk je starý, protože přestal cvičit.

CENÍK

spolek: GB Draculino
IČ: 22814248 (nejsme plátci DPH)

hlavní trenér: Robin Javorek
mobil: +420 724 711 515 (ENG, PL)
e-mail: frydekmistek@draculino.cz