Pro koho:

Co lze na tréninku očekávat:

Poznámka:

Trénink je určen převážně mužům. Nicméně na kruzích mohou trénovat i ženy, ale je to pro ně mnohem náročnější. Jako alternativa k tomuto kurzu je Tělocvik.

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″]

PRO KOHO:
pro ty, kteří chtějí získat sílu společně se zdravým tělem

pro ty, kteří se nechtějí spoléhat na stroje, že to za ně odcvičí samy
pro ty, kteří hledají jasný tréninkový program s dohledem trenéra

[rev_slider_vc alias=“kruhyclanekfoto“]


[/vc_column][vc_column width=“1/2″]

Tréninky jsou koncipované jako individuální rozvoj každého jednotlivce zvlášť. I když cvičíme ve skupině, tak je zde prostor na individuální přístup. Nástup je možný kdykoliv. Registrace zde.

Hlavní část tréninku se věnuje silové přípravě s kettlebellem (železná koule s uchem). Před hlavním tréninkem se věnujeme dýchání a přípravě těla na silový trénink. Celý trénink zabere max 60 minut a probíhá 2x týdně. Cílem je získat sílu celého těla pomocí několika různých cviků s koulí. Pokročilejší cvičenci pak mohou doplnit svůj trénink o cvičení s vlastní váhou na kruzích, hrazdě, bradlech apod.

KETTLEBELL JE IDEÁLNÍ NÁSTROJ PRO MINIMALISTY.

Trénink je vhodný jak pro profesionální atlety, tak pro ženy začínající se silovým tréninkem. Veškeré cvičení je v souladu se zdravými postupy. Nejedná se tedy o volbu mezi zdravím a sílou. Naopak. Tady se obě důležité vlastnosti společně snoubí a navzájem podporují.

JE LEPŠÍ BÝT SILNÝ A ZDRAVÝ NEŽ SLABÝ A NEMOCNÝ.

 

[/vc_column][/vc_row]