[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″]

DĚTI 4-6 LET

Mluvit o tréninku u těchto dětí by bylo trochu nadnesené. Tato vyučovací hodina (45 min) je věnována všestrannému rozvoji pohybových schopností, mezi něž patří i základní gymnastická průprava. Forma výuky je především skrze hru. Hodina by měla být hlavně zábavná a děti bavit. A právě díky této skutečnosti si budou na pozadí hry osvojovat základní pohybové dovednosti vedoucí k výcviku brazilského jiu-jitsu (BJJ). BJJ je bezúderové bojové umění kde vítězí technika nad silou. Bez nadsázky lze říct, že se jedná o „pohybové šachy“. Děti se tak učí i respektu k ostatním dětem a k trenérovi jakožto vyšší autoritě. Uvědomují si hodnotu vlastního zdraví a vybudovávají si tak návyky zdravého způsobu života eliminující riziko civilizačních chorob. V neposlední řadě dítě získá výborné návyky pro sebeobranné situace. Tréninky probíhají 1x týdně po dobu 45 min ve dvou skupinách (můžete si vybrat den). Dítě kromě trička a šortek nepotřebuje vůbec nic.

Toto cílené hraní si vytváří v dětech základní pohybové návyky důležité pro kvalitní motorický rozvoj pohybových schopností dítěte vázané na osvojování si základních bojových dovedností. Následně ve školním věku pak přechod do skupiny mezi starší děti trénující BJJ bude mnohem plynulejší a další osvojování si technik bude tak mnohem rychlejší a kvalitnější. V období života kolem 16 let věku může pak toto celé dlouholeté snažení vyústit v cílenou přípravu na závodní dráhu.

Cílem tohoto kurzu je prevence kriminálních jevů a civilizačních onemocnění charakteristické pro tuto dobu. Cílevědomé vedení dětí již od raného věku vede k vytváření pevných návyků a to jak zdravotních, pohybových tak morálních. Nábor je v těchto měsících: únor, září. Registrace zde.

CENA: (první měsíc je zdarma na vyzkoušení)

[rev_slider_vc alias=“deticlanekfoto2″][/vc_column][vc_column width=“1/2″][rev_slider_vc alias=“deticlanekfoto“]

DĚTI 7-9 LET, 10-12 LET a 13-15 LET

Stejně jako u menších dětí i zde jsou děti vedeny k disciplíně a rozvoji základních pohybových schopností a dovedností na gymnastické a atletické bází. Nicméně zde už budeme hovořit o opravdovém tréninku. 2 jednotky týdně po dobu 60 min už platí za cílený trénink, který mohou zúročit i na závodech pro děti. Kromě jiného se děti naučí sebeobraně, která určitě není k zahození. Díky tomu, že BJJ je bezúderové bojové umění, tak dítě není vedeno k agresi. On překlad významu „jiu-jitsu“, který zní „něžné umění„, již mluví sám za sebe.

Dítě ze začátku na tréninku nepotřebuji nic kromě trička a šortek. Později si může opatřit gi (kimono), díky kterému to celé povýší na další úroveň, neboť zápasy v kimonu jsou tak technické, že se jim právem říká „lidské šachy„.

Nejpozději v 16 letech pak přechází do skupiny mezi mládež a dospělé. Nicméně tento přechod může nastat dříve, podle toho, jak bude dítě šikovné. Nábor je v těchto měsících: únor, září. Registrace zde.

CENA: (první měsíc je zdarma na vyzkoušení)

SLEVY

Maximální cena za všechny děti je 3.999 Kč na pololetí (např. 2 děti 10-12 let + 1 dítě 7-9 let + 1 dítě 5-6 let). Také je možnost zakoupit rodinné vstupné za 1.499 Kč na měsíc, kdy může celá rodina (děti i rodiče) trénovat cokoliv v naší akademii neomezeně.

 

[/vc_column][/vc_row]