VYŠKOV

OC Nouzka, Brněnská 455/39, Vyškov, 682 01

ROZVRH

O POBOČCE

OC Nouzka, Brněnská 455/39, Vyškov, 682 01

JIU-JITSU

BJJ je způsob boje převážně na zemi bez použití úderů a kopů. Namísto toho se zde spoléhá na kontrolu oponenta, páky a škrcení. Vyhrává ten chytřejší a ne ten silnější, díky čemuž si BJJ vysloužilo přezdívku lidské šachy. S BJJ lze začít doslova v jakémkoliv věku. I přes to, že je zde mnoho k učení, je možné ovládnout všechny základní aspekty boje na zemi již po pár měsících.

GRAPPLING

Grappling je moderní verze jiu-jitsu, kdy se nepoužívá kimono. Boj je více dynamičtější a ve větší míře se zde útočí na nohy. Střetávají se zde jak vyznavači tradičního jiu-jitsu, tak MMA. Nicméně lze tento sport dělat úplně samostatně již od začátku. Oproti jiu-jitsu zde nejsou udělovány pásky.

JIU-JITSU PRO DĚTI

BJJ pro děti je rozděleno podle věkových skupin, které se rozlišují co 3 roky a to od 4 let až do 15 let. Byť je zde kladen největší důraz na obecný pohybový rozvoj, děti už i zde objevují kouzlo sportovního jiu-jitsu a sebeobrany. Od 7 let se již účastní i soutěží. Starší děti od 10 let se navíc účastní jiu-jitsu kempů pro děti, které děláme na Starých Hamrech. Děti se skrze boj učí disciplíně, respektu, vytrvalosti a pokoře.

SEBEOBRANA

Umět se bránit není jen otázkou umět se prát. I když naše výuka vychází z praxe jiu-jitsu, tak je důležité také zvládnout situaci před samotným střetem a umět se mu vyhnout. Nejedná se o férový boj. Ve hře může být zbraň, početní převaha, psychologická výhoda, ochrana třetí osoby a další aspekty sebeobrany, které sportovní boj nezahrnuje. My vás připravíme. Je lepší být bojovník v zahradě, než zahradník ve válce.

BOX / MUAY THAI

Box je nejstarší způsob boje mezi lidmi. Cílem je za pomoci úderů nad pás knockoutovat soupeře k zemi. Box má velmi malou škálu technik oproti jiným bojovým sportům. O to větší důraz je zde kladen na pohyb a načasování. Muay Thai je oproti tomu umění osmi končetin. Kromě úderů pěstmi se zde využívají také lokty, kolena a kopy obecně.

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kondiční trénink formou kruhového provozu. Vysoká intenzita a kompletní procvičení celého těla.

CENÍK

spolek: M. M. Gym
IČ: 01169009 (nejsme plátci DPH)
číslo účtu: 221748987/0600

hlavní trenér: Zdeněk Kaňa
mobil: +420 607 654 288
e-mail: vyskov@draculino.cz