OPAVA

TJ Slezan, Boženy Němcové 1/20, Opava, 746 01

ROZVRH

O POBOČCE

 TJ Slezan, Boženy Němcové 1/20, Opava, 746 01

Draculino Opava je pobočkou akademie brazilského jiu-jitsu Draculino se zastoupením různých věkových i výkonnostních skupin včetně žen. Vítáme nadšené příznivce grapplingu a jiu-jitsu se závodními ambicemi. Pravidelně se zúčastňujeme turnajů po České republice i v zahraničí. Na své si však přijdou i hobíci, kteří si chtějí na chvíli odpočinout od každodenního shonu. Na tréninzích panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Přijď a přesvědč se sám!

JIU-JITSU

BJJ je způsob boje převážně na zemi bez použití úderů a kopů. Namísto toho se zde spoléhá na kontrolu oponenta, páky a škrcení. Vyhrává ten chytřejší a ne ten silnější, díky čemuž si BJJ vysloužilo přezdívku lidské šachy. S BJJ lze začít doslova v jakémkoliv věku. I přes to, že je zde mnoho k učení, je možné ovládnout všechny základní aspekty boje na zemi již po pár měsících.

GRAPPLING

Grappling je moderní verze jiu-jitsu, kdy se nepoužívá kimono. Boj je více dynamičtější a ve větší míře se zde útočí na nohy. Střetávají se zde jak vyznavači tradičního jiu-jitsu, tak MMA. Nicméně lze tento sport dělat úplně samostatně již od začátku. Oproti jiu-jitsu zde nejsou udělovány pásky.

CENÍK

hlavní trenér: Pavel Roder
mobil: +420 604 595 035 (ENG)
e-mail: opava@draculino.cz