ZLÍN

 Kvítkova 3687, Zlín, 760 01

ROZVRH

O POBOČCE

Kvítkova 3687, Zlín, 760 01

JIU-JITSU

BJJ je způsob boje převážně na zemi bez použití úderů a kopů. Namísto toho se zde spoléhá na kontrolu oponenta, páky a škrcení. Vyhrává ten chytřejší a ne ten silnější, díky čemuž si BJJ vysloužilo přezdívku lidské šachy. S BJJ lze začít doslova v jakémkoliv věku. I přes to, že je zde mnoho k učení, je možné ovládnout všechny základní aspekty boje na zemi již po pár měsících.

GRAPPLING

Grappling je moderní verze jiu-jitsu, kdy se nepoužívá kimono. Boj je více dynamičtější a ve větší míře se zde útočí na nohy. Střetávají se zde jak vyznavači tradičního jiu-jitsu, tak MMA. Nicméně lze tento sport dělat úplně samostatně již od začátku. Oproti jiu-jitsu zde nejsou udělovány pásky.

JIU-JITSU PRO DĚTI

BJJ pro děti je rozděleno podle věkových skupin, které se rozlišují co 3 roky a to od 4 let až do 15 let. Byť je zde kladen největší důraz na obecný pohybový rozvoj, děti už i zde objevují kouzlo sportovního jiu-jitsu a sebeobrany. Od 7 let se již účastní i soutěží. Starší děti od 10 let se navíc účastní jiu-jitsu kempů pro děti, které děláme na Starých Hamrech. Děti se skrze boj učí disciplíně, respektu, vytrvalosti a pokoře.

hlavní trenér: Radek Spáčil
mobil: +420 603 569 181
e-mail: zlin@draculino.cz