FRÝDEK - MÍSTEK

 výměník Distep, Jiráskova 3320, Frýdek-Místek, 738 01

ROZVRH

O POBOČCE

 výměník Distep, Jiráskova 3320, Frýdek-Místek, 738 01

Frýdek-Místek je hlavní centrála českého Draculino týmu. Od roku 2009 se zde oficiálně věnujeme brazilskému jiu-jitsu. Děláme jak tradiční formu v kimonu (BJJ), tak moderní bez kimon (grappling). Mezi našimi kurzy naleznete i kondiční box/kickbox. Smícháním vám vyjde MMA, kterému se také věnujeme. Pokud vás nezajímá boj, tak je zde trénink pro zdraví a dlouhověkost nazvaný “tělocvik”, který se skládá ze síly, jógy a různých pohybových cvičení. Tréninky jiu-jitsu jsou také pro děti od 4 let v různých věkových skupinách. Aktivně se účastníme zápasů v BJJ a grapplingu. Organizujeme mezinárodní turnaje v jiu-jitsu, semináře a kempy pro dospělé i pro děti. V našem týmu jsou jak závodníci, tak hobíci všech věkových skupin včetně žen. Trénují u nás celé rodiny za zvýhodněnou cenu.

JIU-JITSU

BJJ

BJJ je způsob boje převážně na zemi bez použití úderů a kopů. Namísto toho se zde spoléhá na kontrolu oponenta, páky a škrcení. Vyhrává ten chytřejší a ne ten silnější, díky čemuž si BJJ vysloužilo přezdívku lidské šachy. S BJJ lze začít doslova v jakémkoliv věku. I přes to, že je zde mnoho k učení, je možné ovládnout všechny základní aspekty boje na zemi již po pár měsících.

MMA

MMA

Mixed Martial Arts patří v současné době k nejvyhledávanějším sportům vůbec. Bohužel se zde dnes vytrácí sport jako takový a propaguje se show. U nás zastáváme tradiční přístup skrze umění. První tři měsíce si každý projde základy jiu-jitsu/grapplingu a kick/boxu. Teprve poté se zasvěcuje na specializovaných trénincích do umění, jak jednotlivé díly spojit v celek a ovládnout boj ve všech jeho aspektech včetně toho nejdůležitějšího – být dobrý člověk.

KONDIČNÍ KICK/BOX

box

Zatímco box je nejstarší způsob boje, tak kickbox je moderní. Vychází z tradičních strikerských bojových umění jako je taekwondo, karate či kungfu. Oba tréninky se skvěle doplňují a jsou náročné na vytrvalost. Proto je to skvělá forma kondičního cvičení. Můžeš se zde při sparingu konfrontovat s ostatními, ale nemusíš.

JIU-JITSU PRO DĚTI

bjj kids

BJJ pro děti je rozděleno podle věkových skupin, které se rozlišují co 3 roky a to od 4 let až do 14 let. Byť je zde kladen největší důraz na obecný pohybový rozvoj, děti už i zde objevují kouzlo sportovního jiu-jitsu a sebeobrany. I ti nejmenší mohou závodit. Starší děti od 10 let se navíc účastní jiu-jitsu kempů pro děti, které děláme na Starých Hamrech. Děti se skrze boj učí disciplíně, respektu, vytrvalosti a pokoře.

GRAPPLING

grappling

Grappling je moderní verze jiu-jitsu, kdy se nepoužívá kimono. Boj je více dynamičtější a ve větší míře se zde útočí na nohy. Tento sport lze dělat úplně samostatně již od začátku, i když se doporučuje trénovat jak v gi tak i nogi. Oproti jiu-jitsu zde nejsou udělovány pásky.

TĚLOCVIK

tělocvik

Tělocvik je cvičení těla v kompletní podobě při minimalistickém úsilí pro zdraví a dlouhověkost. I když je primárně cílen na dříve narozené, tak zde není žádný věkový limit. Tyto každodenní ranní tréninky se skládají ze silového tréninku, jógy a pohybu, kde si člověk potrápí mozek, zlepší koordinaci či stabilitu. Cílem je zlepšení kvality života a ne rekordy. Kromě toho je zde hodina týdně věnovaná teorii, kde se zde dozvíte informace ohledně suplementace, stravování, spánku apod.

CENÍK

spolek: GB Draculino
IČ: 22814248 (nejsme plátci DPH)

hlavní trenér: Robin Javorek
mobil: +420 724 711 515 (ENG, PL)
e-mail: frydekmistek@draculino.cz