FRÝDEK - MÍSTEK

 výměník Distep, Jiráskova 3320, Frýdek-Místek, 738 01

ROZVRH

O POBOČCE

 výměník Distep, Jiráskova 3320, Frýdek-Místek, 738 01

Frýdek-Místek je hlavní centrála českého Draculino týmu. Od roku 2009 se zde oficiálně věnujeme brazilskému jiu-jitsu. Děláme jak tradiční formu v kimonu (BJJ), tak moderní bez kimon (grappling). Mezi našimi kurzy naleznete i kondiční box/kickbox a trénink pro zdraví a dlouhověkost nazvaný “tělocvik”, který se skládá ze síly, jógy a různých pohybových cvičení. Tréninky jiu-jitsu jsou také pro děti od 4 let v různých věkových skupinách. Aktivně se účastníme zápasů v BJJ a grapplingu. Organizujeme mezinárodní turnaje v jiu-jitsu, semináře a kempy pro dospělé i pro děti. V našem týmu jsou jak závodníci, tak hobíci všech věkových skupin včetně žen. Trénují u nás celé rodiny za zvýhodněnou cenu.

JIU-JITSU

BJJ je způsob boje převážně na zemi bez použití úderů a kopů. Namísto toho se zde spoléhá na kontrolu oponenta, páky a škrcení. Vyhrává ten chytřejší a ne ten silnější, díky čemuž si BJJ vysloužilo přezdívku lidské šachy. S BJJ lze začít doslova v jakémkoliv věku. I přes to, že je zde mnoho k učení, je možné ovládnout všechny základní aspekty boje na zemi již po pár měsících.

GRAPPLING

Grappling je moderní verze jiu-jitsu, kdy se nepoužívá kimono. Boj je více dynamičtější a ve větší míře se zde útočí na nohy. Tento sport lze dělat úplně samostatně již od začátku, i když se doporučuje trénovat jak v gi tak i nogi. Oproti jiu-jitsu zde nejsou udělovány pásky.

JIU-JITSU PRO DĚTI

BJJ pro děti je rozděleno podle věkových skupin, které se rozlišují co 3 roky a to od 4 let až do 14 let. Byť je zde kladen největší důraz na obecný pohybový rozvoj, děti už i zde objevují kouzlo sportovního jiu-jitsu a sebeobrany. I ti nejmenší mohou závodit. Starší děti od 10 let se navíc účastní jiu-jitsu kempů pro děti, které děláme na Starých Hamrech. Děti se skrze boj učí disciplíně, respektu, vytrvalosti a pokoře.

KONDIČNÍ KICKBOX

81ABBF25-20CA-4688-9D00-1AD3D82B7F64

Kickbox je moderní způsob boje vycházející z tradičních strikerských bojových umění jako je taekwondo, karate či kungfu. Na rozdíl od boxu zde hraje největší roli práce nohou. Thai-box je tvrdý, ale kickbox je rychlý. A hlavně mnohem hravější a zábavnější pro nespočet různých variací kopů. Jeho mistrovské zvládnutí můžeme stále vidět i u některých gladiátorů v kleci. Ale nám jde o kondiční formu doplňující tréninky boxu.

KONDIČNÍ BOX

box

Box je nejstarší způsob boje mezi lidmi. Cílem je za pomoci úderů nad pás knockoutovat soupeře k zemi. Box má velmi malou škálu technik oproti jiným bojovým sportům. O to větší důraz je zde kladen na pohyb a načasování. Box je ze všech bojových sportů nejnáročnější na vytrvalost. Proto je to skvělá forma kondičního cvičení. Doplňkem jsou tréninky kickboxu.

TĚLOCVIK

Tělocvik je cvičení těla v kompletní podobě při minimalistickém úsilí pro zdraví a dlouhověkost. I když je primárně cílen na dříve narozené, tak zde není žádný věkový limit. Tyto každodenní ranní tréninky se skládají ze silového tréninku, jógy a pohybu, kde si člověk potrápí mozek, zlepší koordinaci či stabilitu. Cílem je zlepšení kvality života a ne rekordy. Kromě toho je zde hodina týdně věnovaná teorii, kde se zde dozvíte informace ohledně suplementace, stravování, spánku apod.

CENÍK

spolek: GB Draculino
IČ: 22814248 (nejsme plátci DPH)

hlavní trenér: Robin Javorek
mobil: +420 724 711 515 (ENG, PL)
e-mail: frydekmistek@draculino.cz